VYHLÁŠENÍ ČESKOSLOVENSKA Z BESEDNÍHO DOMU

Prohlídka s průvodcem

Besední dům: Stavba Theophila von Hansen, která dýchá dobou vzniku, 19. stoletím. Spolkový dům pro potřeby česky mluvících obyvatel v Brně. Jedna ze staveb na okružní třídě. Místo, odkud bylo v roce 1918 Československo. Dnes sídlo Filharmonie Brno. Majestátní dům, který slaví v příštím roce 150 let!

Přijďte na prohlídku a jistě budete překvapeni, jak bohatou historii Besední dům má, které osobnosti jím prošly a jaké další dějinné události se zde lámaly. Prohlídka je pořádána u příležitosti státního svátku vyhlášení Československa ve spolupráci s Filharmonií Brno.

A pozor: Máte děti ve věku od 6 do 12 let? Nemusíte je nechávat doma! Filharmonie Brno si pro ně připravila speciální program Vyhlášení Československo z Besedního domu - pro děti, který je připraven paralelně s tím pro dospělé. Děti si projdou Besední dům, dozvědí se spoustu zajímavostí a zahrají si na různé nástroje.

Pozn. Na tento program pro děti je kvůli omezené kapacitě potřeba děti přihlásit zvlášť.

doba trvání prohlídky: 60 min.

sraz: nádvoří Besedního domu, vchod z ulice Husovy

průvodce: Helena Matulová, program pro děti: Kristýna Drášilová

Pořadatel
TIC BRNO p.o. IČO: 00101460
Fyzicky lze vstupenky koupit v informačním centru TO JE BRNO

+420 513 039 035
+420 602 404 246
panenska@ticbrno.cz

Panenská 1
602 00 Brno

Otevřeno denně
9:00—18:00

Zde prodáváme také vstupenky ze sítí
Goout, Ticketportal, Colosseumticket, Smsticket, Ticketstream, TicketLIVE (Pozor – Ticketstream lze platit pouze hotově)