CO BY CHTĚL DRAK POD STROMEČEK?

PROGRAM PRO DĚTI A (PRA)RODIČE
Tematické prohlídky
Autentické prohlídky
120 Kč
60,- Kč děti od 7 let, studenti, senioři 65+, ZTP, ZTP/P
Prohlídka 27.11.2021 ZRUŠENA. Vzhledem k tomu, že se jeho část odehrává v interiéru a pro děti byly v plánu pohybové aktivity, není bohužel možné z důvodů aktuálně platných opatření tento program realizovat. Pokud budete mít zájem, můžete se s dětmi připojit příští týden na komentovanou prohlídku Brněnské pověsti pro děti (koná se v exteriéru), počkat na další termín nebo můžete převést svůj lístek na voucher s platností 1 rok. Je samozřejmě také možné vrátit Vám peníze. Děkujeme za pochopení. Pro informace k zakoupeným lístkům, voucherům či rezervace jiných prohlídek nás kontaktujte na panenska@ticbrno.cz.

Představte si, děti, že jsme na Staré radnici našli dopis pro Ježíška. A kdo ho poslal? Sám BRNĚNSKÝ DRAK! Co se v něm píše? To zjistíte na naší adventní prohlídce! Přijďte za námi, dozvíte se něco málo i o našem krásném městě a zároveň uděláte velkou radost brněnskému drakovi. Užijte si s námi 90 minut plných úkolů. Vánoční příběh čeká!

Sraz: nádvoří Staré radnice

Průvodce: Helena Matulová

 

Vážení návštěvníci,

v souladu s rozhodnutím vlády o rozvolnění opatření v kultuře je nutné při účasti na komentovaných prohlídkách dodržet níže uvedená mimořádná opatření (v případě návštěvy interiéru použít i ochranný prostředek dýchacích cest). Pokud je přítomno více než 20 návštěvníků, musí všichni návštěvníci starší 12 let prokázat splnění jedné z následujících podmínek vstupu:

prodělání laboratorně potvrzeného onemocnění covidem-19 v době ne delší než 180 dnů přede dnem konání akce

aplikaci očkování proti covidu-19, přičemž od poslední dávky vakcíny (druhé u dvoudávkových vakcín, první u jednodávkových vakcín), musí uplynout nejméně 14 dní.

U dětí mladších 18 let a osob s kontraindikací k očkování lze k prokázání bezinfekčnosti použít i RT-PCR test starý nejvýše 72 hodin.  

Bez splnění podmínek není možné se prohlídek zúčastnit. Mějte s sebou připravena platná vyžadovaná potvrzení, budou kontrolována na začátku prohlídky.

 

Děkujeme za pochopení, podporu a trpělivost!

12. 12. 2021 14:00
Sraz: nádvoří Staré radnice
Brno

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

Otevírací doba:
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

Podmínky vstupu do předprodeje:
Vstup bude umožněn pouze s použitím respirátoru. Prosíme o dodržování 2 m rozestupu, maximální počet návštěvníků – 6 osob.

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket, Ticketstream (Ticketstream – platby pouze v hotovosti).

+420 513 039 035
+420 602 404 246