MEZIPATRA QFF | JÁ, BEBE + CELEBRATION PARTY

Film
Mezipatra
210 Kč
Vstupné na film a párty. Pouze vstup na párty bude možné zakoupit na místě.

CZ  Mezipatra QFF | Já, BeBe   (93 min, USA, Kamerun, 2021, české a anglické titulky)

Píše se rok 2009 a Marshall Ngwa neboli BeBe Zahara Benet vítězí v první sérii pořadu RuPaul’s Drag Race. Vypadá to, že mladý a talentovaný umělec původem z Kamerunu má zářnou kariéru v showbyznysu jistou a píše se další americká pohádka o úspěšném imigrantovi, jehož rodina překonala příkoří pro naplnění jeho snů. Ne vše je ale tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Prorazit ve vysoce kompetitivním zábavním průmyslu je pro Marshalla, který se odmítá vzdát své autenticity a přizpůsobit se doporučovaným škatulkám, obtížné. Stejně jako otevřeně mluvit s rodinou o své práci i identitě. V Marshallově domovině, kde žije velká část jeho příbuzenstva, je totiž homosexualita stále trestná. Snímek Já, BeBe sleduje Marshallův život a kariéru po dobu 15 let a vykresluje intimní a dojemný příběh o neutuchající touze uspět a zůstat u toho sám sebou.

--- Já, BeBe / Being BeBe 

EN  Mezipatra QFF | Being BeBe  (93 min, USA, Cameroon, 2021, Czech and English subtitles)

It is 2009, and Marshall Ngwa aka BeBe Zahara Benet wins the first season of RuPaul‘s Drag Race. It seems that the young and talented artist of Cameroon origins is on his path to showbusiness stardom and that another American fairy-tale about a successful immigrant whose family overcomes hardships to fulfil his dreams is about to come true. But it’s not as simple as it might seem. It’s hard for Marshall to break through in the highly competitive entertainment industry, as he refuses to give up his authenticity and conform to the recommended labels. And it’s just as hard for him to speak openly about his job and identity with his family. In Marshall’s home country, where a majority of his relatives still live, homosexuality is still punishable by law. Being BeBe follows Marshall’s life and career over a fifteen-year period and tells an intimate and touching tale of determined desire to succeed and stay true to oneself.

Celebration Party

Po žhavém létu přichází žhavý podzim. Kolektiv Future Jiskří (v čele s drag queen Miss Petty) zazáří na zahajovací Celebration Party brněnské části Mezipater. Večírek ve znamení hyper popu s podmanivou elektronikou Toyoty Vangelis a Litterbin. Avantgarda, euforie, kyberkultura, experiment, dekonstrukce, performance. Dekadentní večírek roku, na kterém nesmíte chybět!

After a hot summer comes a hot autumn. The Future Jiskří team (led by drag queen Miss Petty) will shine at the opening Celebration Party of the Brno part of Mezipatra. A party in the name of hyper pop with captivating electronics from Toyota Vangelis and Litterbin. Avant-garde, euphoria, cyberculture, experiment, deconstruction, performance. A decadent party of the year that you cannot miss!

13. 11. 2021 19:00
Cabaret des Péches, Jalta
Brno

TO JE Brno – Informační centrum a předprodej vstupenek

Adresa:
Panenská 1
602 00 Brno

Otevírací doba:
Po – Pá  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00
So, Ne a svátky  9.00 – 13.30 14.00 - 18.00

Podmínky vstupu do předprodeje:
Vstup bude umožněn pouze s použitím respirátoru. Prosíme o dodržování 2 m rozestupu, maximální počet návštěvníků – 6 osob.

Prodáváme také vstupenky ze sítí Goout, Ticketportal, Ticketart, Colosseumticket, smsticket, Ticketstream (Ticketstream – platby pouze v hotovosti).

+420 513 039 035
+420 602 404 246