KOLEM BRNEM

Prohlídka s průvodcem

Jezdíte alespoň občas po Brně na kole? Nebo naopak byste rádi jezdili víc? V sobotu je v Brně menší provoz, tak to pojďte zkusit a pojeďte s námi po Brně na kole a za kolem, ale také za kávou, lifestylem, cyklo kulturou a vším, co s ní souvisí!  

Jak to bude probíhat? Setkáme se na Zelňáku, dáme si super růžové reflexní vesty (ty vám zapůjčíme), zkontrolujeme, zda máte helmy a vyrazíme na jednotlivé zastávky. 

Na každé ze sobotních cykloprohlídek se vydáme po stopách míst, podniků a jejich provozovatelů, kteří pro kola, cyklistiku a jízdu na kole žijí a dýchají, či jsou s ní i jinými překvapivými způsoby spjatí. 

Důležité upozornění: Skupinu povede označený průvodce, který pojede jako první. Ostatní ve skupině budou mít také speciální - barevné označení (rozlišovací vesty), které od průvodce obdrží na místě srazu a které budou k zapůjčení zdarma. 

Skupina se bude pohybovat v běžném dopravním provozu. Každý účastník koupí vstupenky souhlasí s tím, že bude respektovat pravidla silničního provozu (bez ohledu na skupinu). Povinností je vhodná obuv a samozřejmě cyklistická helma. Bez ní nebude možné se cyklojízdy zúčastnit. 

Cykloprohlídka není pro úplné začátečníky. Je určena pro ty, kteří alespoň občas v městském provozu na kole jezdí. 

Účast na cykloprohlídce je pouze na vlastní zodpovědnost.  

Vezměte si vlastní pití, případně peníze, při cyklojízdě je vždy zastávka na občerstvení. 

Průvodkyně: Barbara Krásenská, IG: cyklodcerky 

Pořadatel
TIC BRNO p.o. IČO: 00101460
Slevy

75 Kč – děti od 7 let, studenti, senioři, ZTP, ZTP-P
375 Kč – rodinné vstupné (2 dospělí, 2 děti)

24. 8. 2024
10:00
Sraz: Zelný trh, u kašny
150 Kč
Fyzicky lze vstupenky koupit v informačním centru TO JE BRNO

+420 513 039 035
+420 602 404 246
panenska@ticbrno.cz

Panenská 1
602 00 Brno

Otevřeno denně
9:00—18:00

Zde prodáváme také vstupenky ze sítí
Goout, Ticketportal, Colosseumticket, Smsticket, Ticketstream, TicketLIVE (Pozor – Ticketstream lze platit pouze hotově)