KONTRAMOMENT

koncert pro kontratenor a continuo
Program: G. F. Händel, B. Strozzi ad.
Koncert

Soubor KontraMoment

Vojtěch Kaděra - kontratenor
Alžběta Vlčková - violoncello
Jana Janků - trojřadá barokní harfa

KontraMoment je instrumentální a vokální projekt raného a vrcholného baroka - přes madrigaly a lamenta až k opeře a slávě kastrátů, od poezie až k mytologii, od Tankrediho až k Rinaldovi - violoncello, barokní harfa a hlas.

Protagonistou koncertu je Vojtěch Kaděra, který je absolventem Janáčkovy konzervatoře v Ostravě v oborech violoncello a zpěv, v pěveckých studiích pokračoval u Medei Iassoniou v Aténách, Anny Vandi a Renaty Scotto v operním studiu při Národní Akademii Santa Cecilia v Římě. V současné době spolupracoval s Andreasem Schollem a pravidelně konzultuje a je mentorován mezzosopranistkou Vivicou Genaux.

Na scéně debutoval jako tenorista v roce 2012 rolí Belmonta v Mozartově Únosu ze Serailu s Frankfurtskými symfoniky. Coby kontratenorista debutoval v roce 2019 ve Wroclavi na festivalu Wratislavia Cantans v titulní roli opery Domenica Scarlattiho Tolomeo ed Alessandro s Wroclavským barokním orchestrem.

Vojtěch Kaděra (vojtechkadera.com)

Pořadatel
Jana Janků, FO
Slevy

studenti, senioři, doprovod ZTP - 100 Kč , ZTP zdarma

Fyzicky lze vstupenky koupit v informačním centru TO JE BRNO

+420 513 039 035
+420 602 404 246
panenska@ticbrno.cz

Panenská 1
602 00 Brno

Otevřeno denně
9:00—18:00

Zde prodáváme také vstupenky ze sítí
Goout, Ticketportal, Colosseumticket, Smsticket, Ticketstream, TicketLIVE (Pozor – Ticketstream lze platit pouze hotově)