RUNNING TOUR:PŘES VILU TUGENDHAT K CEJLU 10KM

BĚŽECKÁ PROHLÍDKA
Prohlídka s průvodcem

Rádi běháte? Baví vás historie a zajímáte se o město, ve kterém žijete? Spojit příjemné s užitečným, posílit kondičku a zároveň se dozvědět o brněnských památkách můžete při našich běžeckých prohlídkách Brna. Profesionální průvodce vás provede tradičními i netradičními místy, vybrat si můžete ze dvou pestrých tras, které byste na běžných prohlídkách nestihli obejít, takže toho opravdu mnoho uvidíte a zažijete! Přestože bude tempo pomalejší, cca 7-8 min./km, od každého účastníka se předpokládá dobrá fyzička. Nezapomeňte dobrou obuv a vhodné oblečení s sebou – a můžeme vyrazit!  
UPOZORNĚNÍ: Účast na běžecké prohlídce je pouze na vlastní zodpovědnost. Vezměte si vlastní pití, případně drobné peníze, při běhu jsou pravidelné zastávky na občerstvení i výhledy.  

Trasa Přes vilu Tugendhat k Cejlu je nabitá památkami architektonickými i industriálními. Vyběhneme z centra města a dostaneme se k největšímu skvostu architektury v Brně, k vile Tugendhat, a od ní pak zamíříme k zašlé slávě brněnského Manchesteru až k oprýskanosti domů ulice Bratislavské. Na žádné pěší prohlídce ani projížďce minibusem nezažijete a neuvidíte to, co s námi!  

Délka trasy: 10 km  

Trasa: Moravské nám. - Janáčkovo divadlo - park Koliště - třída Kpt. Jaroše - Náměstí 28. října - vily Löw-Beer a Tugendhat - park Lužánky - ulice Zemědělská - park Marie Restituty - kostel Nejsvětějšího Srdce Páně v Husovicích - zábrdovický klášter a kostel - Bratislavská - park Koliště - Moravské nám.  

Sraz: u Jošta, Moravské nám. 

Délka programu: 2 h 

Průvodce: Zbyněk Rederer 

Trasa je určena pro fyzicky zdatné osoby.
Pořadatel
TIC BRNO p.o. IČO: 00101460
18. 6. 2024
16:30
Sraz: Moravské nám.-Jošt
300 Kč
27. 8. 2024
18:00
Sraz: Moravské nám.-Jošt
300 Kč
Fyzicky lze vstupenky koupit v informačním centru TO JE BRNO

+420 513 039 035
+420 602 404 246
panenska@ticbrno.cz

Panenská 1
602 00 Brno

Otevřeno denně
9:00—18:00

Zde prodáváme také vstupenky ze sítí
Goout, Ticketportal, Colosseumticket, Smsticket, Ticketstream, TicketLIVE (Pozor – Ticketstream lze platit pouze hotově)