TALKSHOW NA SLOVÍČKO S TOMÁŠEM

Hosté: Jan Přeučil, Karel Voříšek, Marie Zelená
Ostatní

Jan Přeučil, televizní a divadelní herec a rétor, Karel Voříšek, televizní moderátor a rétor a Tomáš Hrnčíř, mladý moderátor, který má za sebou přes sto velkých rozhovorů s významnými osobnostmi, si připravili společnou zábavnou talkshow nejen o tom, jak se nebát a mluvit. Talkshow bude obohacena také kulturně, a to uměleckou módní show Oslava krás světa autorek Marie Zelené a Martiny Hrnčířové. Unikátními modely, tématickou hudbou a mladými umělci se přeneseme na krásná česká i světová místa. Mezi modelkami diváci uvidí Kláru Porhajmovou, vítězku Miss Sileuta 2022 v Miss České republiky a držitelku titulu Best Figure na světové soutěži na Srí Lnce Miss World Tourism a Miss Sympatie 2023 Miss České republiky Barboru Burešovou. Do opery nás zavede Richard Kolař a Beáta Vymlátilová, zatančí Honza Bartoš, desetiletý mistr světa v karibských tancích a taneční pár David Kazda a Jasmína Jelínková – 1. vicemistři ČR ve standartních tancích a držitelé mnoha dalších ocenění.

Přijďte se pobavit, kulturně obohatit a naladit na následný advent. A také Tomáše podpořit při jeho první živé talkshow s diváky, pro kterou si vybral právě své rodné město Brno.

 

 

Pořadatel
Pořadatel: Martina Hrnčířová IČO: 76394115
Fyzicky lze vstupenky koupit v informačním centru TO JE BRNO

+420 513 039 035
+420 602 404 246
panenska@ticbrno.cz

Panenská 1
602 00 Brno

Otevřeno denně
9:00—18:00

Zde prodáváme také vstupenky ze sítí
Goout, Ticketportal, Colosseumticket, Smsticket, Ticketstream, TicketLIVE (Pozor – Ticketstream lze platit pouze hotově)